Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Генпрокуратура Білорусі ще не отримала запиту на екстрадицію «вагнерівців» з України

Генпрокуратура Білорусі ще не отримала запиту на екстрадицію «вагнерівців» з України
15891 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральна прокуратура Білорусі заявила, що не отримувала від української влади жодних повідомлень щодо затриманих бойовиків ПВК «Вагнер». Раніше у Офісі генерального прокурора заявили, що вже направили прохання про їх екстрадицію
Генеральна прокуратура Білорусі повідомила, що поки ще не отримала клопотань щодо екстрадиції затриманих «вагнерівців». Представник прес-служби генпрокуратури Білорусі заявив, що сподівається, що у найближчий час ситуація може змінитися.
Лише тоді, за його словами, можна буде вести предметну дискусію на цю тему. Поки нема жодних офіційних клопотань, Білорусь не ініціюватиме рухів у напрямок їх видачі Україні.
У четвер на сайті президента України було повідомлено про намір Офісів президента та генерального прокурора звернутися до генеральної прокуратури Білорусі з клопотанням про видачу арештованих бойовиків, котрі підозрюються у залученні до військових злочинів на тимчасово окупованих територіях України. За даними Офісу президента, СБУ вже зібрала достатньо доказів для затримання підозрюваних. Білорусь у той же день направила Україні список усіх арештованих у цій справі.
У п’ятницю Офіс генпрокурора заявив, що 28 бойовикам було оголошено підозру та направлено звернення до генпрокуратури Білорусі із запитом про їхній арешт та екстрадицію.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,ПВК "Вагнер",Офіс Генерального прокурора
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео