Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ЄС надає правоохоронним органам в регіонах України засоби захисту від COVID-19

ЄС надає правоохоронним органам в регіонах України засоби захисту від COVID-19
5213 ПЕРЕГЛЯДІВ

Європейський Союз через свою консультативну місію в Україні (КМЄС) цього тижня передає державним відомствам у регіонах захисне обладнання, призначене для запобігання поширенню COVID-19.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті КМЄС, пише "Європейська правда".

Партнери КМЄС у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Маріуполі отримають засоби індивідуального захисту, щоб знизити ризики для здоров’я під час виконання службових обов’язків.

З метою забезпечення й дотримання заходів безпеки, КМЄС передає захисні рукавички, респіратори FFP3/FFP2, термометри та дезінфікуючі засоби Національній поліції, Службі судової охорони, Державній митній службі, Службі безпеки України та обласним прокуратурам.

"Ситуацію, що виникла через COVID-19, неможливо подолати самостійно. Боротьба з коронавірусом ставить безпрецедентні завдання і вимагає негайного реагування. Тільки об’єднавши наші зусилля, ми зможемо перемогти вірус та зменшити його наслідки", - заявив голова КМЄС Антті Хартікайнен.

Передані засоби індивідуального захисту - частина пакету допомоги від КМЄС вартістю майже 120 тисяч євро. На початку травня цього року частину цієї допомоги отримали й відомства-партнери місії на центральному рівні.

Раніше ЄС оголосив про виділення понад 190 мільйонів євро на підтримку України. Ці кошти є частиною глобального пакета Team Europe від Євросоюзу і країн-членів ЄС у відповідь на спалах COVID-19.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Європейський Союз,коронавірус
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео