Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Рік за ґратами: вирок військовослужбовцю за самовільне залишення військової частини

Рік за ґратами: вирок військовослужбовцю за самовільне залишення військової частини
17460 ПЕРЕГЛЯДІВ

   За публічного обвинувачення військової прокуратури Сумського гарнізону Центрального регіону України засуджено військовослужбовця однієї з військових частин, яка дислокована на Сумщині.

   Встановлено, що вказаний солдат ЗСУ у квітні 2018 року самовільно залишив військову частину та більше року незаконно був відсутній на службі.

   13.08.2020 Конотопський міськрайонний суд Сумської області, врахувавши всі доводи сторони обвинувачення – військової прокуратури Сумського гарнізону, визнав обвинуваченого військовослужбовця винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України. За вироком суду його позбавлено волі строком на один рік.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Теги: Військова Прокуратура,Військова прокуратура Сумського гарнізону,вирок суду,1 рік позбавлення волі,самовільне залишення військової частини,військовослужбовець

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео