Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Боротьба з поширенням наркотичних засобів. Поліція знищила на 15 мільйонів гривень наркотиків

Боротьба з поширенням наркотичних засобів. Поліція знищила на 15 мільйонів гривень наркотиків
15576 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прес-служба столичного главку Нацполіціі повідомляє , що в Києві поліцейські знищили майже 700 рослин конопель і вилучили 50 кілограмів канабісу. Якщо дізнатись ціну наркотиків на «чорному ринку» , то це становитиме близько 15 мільйонів гривень.
За всіма даними, нам стало відомо , що двоє чоловіків вирощували коноплю та збували канабіс не тільки в столиці, а й у Київській, Дніпропетровській та Черкаській областях. До злочинного угрупування входили уродженці Дніпропетровської та Черкаської областей. Чоловіки затримані. Зловмисникам оголошено підозру за ч. 2, 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України.
Затриманим передбачається до 12 років позбавлення волі.
Слід зазначити, що пізніше в столиці також боролися з тими, хто поширює наркотики. До них ми відносимо рекламу, яку дилери могли писати на парканах і на стінах будинків.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Міністерство внутрішніх справ
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео