Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Понад 3 мільйони гривень збитків: на Вінниччині судитимуть полковника ЗСУ

Понад 3 мільйони гривень збитків: на Вінниччині судитимуть полковника ЗСУ
157978 ПЕРЕГЛЯДІВ

   За процесуального керівництва військової прокуратури Вінницького гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом недбалого ставлення військової службової особи до служби.

   В ході проведення досудового розслідування встановлено, що командир однієї з військових частин, розташованих на території Вінницького гарнізону, у грудні 2017 року не здійснив належне керування поточною діяльністю військової частини, а саме - технічний нагляд за виконанням та подальше прийняття виконаних робіт згідно з актами. Таким чином, ввірені військовій частині кошти на окремі будівельні роботи були привласнені третіми особами, що спричинило державі тяжкі наслідки на загальну суму понад 3 млн. грн.

   Досудове розслідування проводилось спільно із слідчими ТУ ДБР, розташованому у м. Хмельницькому, та оперативними працівниками УСБУ в Вінницькій області.

   03.11.2020 військовою прокуратурою Вінницького гарнізону обвинувальний акт відносно вказаного полковника ЗСУ направлено до суду першої інстанції для розгляду по суті.

   Санкція ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України передбачає йому покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Військова прокуратура Вінницького гарнізону,Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,полковник ЗСУ,3 мільйони гривень,привласнення,скеровано до суду,кошти військової частини

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення