Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

400 тисяч гривень неправомірної вигоди: у Міністерстві оборони України затримано полковника

400 тисяч гривень неправомірної вигоди: у Міністерстві оборони України затримано полковника
151072 ПЕРЕГЛЯДІВ

   Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону затримано начальника відділу Головного управління розвитку речового майна Збройних Сил України, полковника ЗСУ, під час одержання частини неправомірної вигоди в розмірі 100 тисяч гривень.

   Установлено, що вказана військова посадова особа вимагала у засновника суб’єкта господарської діяльності неправомірну вигоду у розмірі 10 відсотків від суми договору за внесення змін до технічних умов елементів військової символіки ЗСУ, що дасть можливість підприємству взяти участь у державній закупівлі, очікувана вартість якої складає 4 млн. грн.

   12.11.2020 полковник одержав у власному службовому кабінеті в Міністерстві оборони України частину неправомірної вигоди в розмірі 100 тисяч гривень, після чого був затриманий Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону в порядку ст. 208 КПК України. 

   Затримання відбулось за оперативного супроводження Департаменту військової контррозвідки СБ України.
 Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюється слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

   На даний час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,затримано,полковник ЗСУ,400 тисяч гривень,неправомірна вигода,начальник відділу Головного управління розвитку речового майна Збройних Сил України

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео