Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Посадову особу притягнуто до відповідальності за корупційне правопорушення

Посадову особу притягнуто до відповідальності за корупційне правопорушення
194537 ПЕРЕГЛЯДІВ

Донецькою обласною прокуратурою відстояно у Донецькому апеляційному суді законність рішень суду першої інстанції щодо скоєння виконувачем обов’язків Зорянського сільського голови Нікольського району правопорушень, пов’язаних з корупцією ( ч. ч. 1, 2 ст. 172 -7 КУпАП).

Встановлено, що посадовець під час вирішення питання про встановлення премії близькій особі – своєму чоловіку, який працював водієм у Зорянській сільській раді, не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів, та підписала відповідні документи, чим вчинила адміністративні правопорушення.

За результатами розгляду судом відмовлено у задоволенні її апеляційних скарг. Рішення суду першої інстанції залишено без змін. Посадову особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафів у розмірі 1700 грн та 3400 грн.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео