Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Нацгвардійця засуджено за збут амфетаміну: військова прокуратура

Нацгвардійця засуджено за збут амфетаміну: військова прокуратура
154668 ПЕРЕГЛЯДІВ

   За публічного обвинувачення військової прокуратури Київського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом.
 
   Установлено, що старший солдат однієї з військових частин НГУ, що дислокована у м. Києві, у серпні 2018 року неодноразово здійснював збут психотропної речовини «амфетамін» у великому розмірі.

   10.12.2020, враховуючи ретельно зібрані докази сторони обвинувачення, за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, Оболонський районний суд м. Києва призначив наркоторговцю покарання у виді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавив його військового звання.

Прес-служба Cпеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,Військова прокуратура Київського гарнізону,амфетамін,НГУ,військовослужбовця,засуджено,6 років позбавлення волі

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео