Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Маріуполі за порушення охорони праці судитимуть машиніста крана металургійного підприємства

У Маріуполі за порушення охорони праці судитимуть машиніста крана металургійного підприємства
180506 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під процесуальним керівництвом Маріупольської місцевої прокуратури №2 завершено досудове розслідування стосовно працівника металургійного підприємства за порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 271 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у січні 2018 року, в конвертному цеху ПрАТ «ММК ім. Ілліча», під час переливання чавуну з ківшу в міксер, стався виплеск сплаву на працівника. В результаті цього 20-річний чоловік отримав ушкодження у вигляді опіку І-ІІІ ступеня голови, шиї, тулубу, кінцівок, загальною площею майже 60 % поверхні тіла.

За висновками експертів, травмування працівника сталося внаслідок порушенням 38-річним машиністом крану металургійного підприємства нормативно-правових актів з охорони праці при проведенні робіт.

Обвинувальний акт прокуратурою скеровано до суду для розгляду по суті.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео