Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Двох поліцейських Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області засуджено до реального позбавлення волі

147654 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підтримання публічного обвинувачення Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону, Амур-Нижньодніпровський районний суд
м. Дніпра визнав винними двох працівників Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержанні неправомірної вигоди службовою особою та у пропозиції, обіцянці або наданні неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 369 КК України).


Вироком суду колишньому командиру роти батальйону призначено покарання у виді 7 років позбавленням волі, з позбавлення права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, та з конфіскацією всього належного йому майна.


Поліцейського роти батальйону засуджено до 6 років 6 місяців позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, та з конфіскацією всього належного йому майна.


Крім того, обох позбавлено спеціальних звань «лейтенант поліції» та «старший сержант поліції» відповідно.

Встановлено, що у червні 2018 року, патрулюючи м. Дніпро разом з інспектором відділу моніторингу та аналітичного забезпечення, обидва правоохоронці за нескладання постанови та протоколу про вчинення адміністративних правопорушень водієм зупиненого ними автомобіля одержали від нього неправомірну вигоду в сумі 2000 гривень.


У подальшому для того, аби приховати свій злочин, поліцейські надали інспектору неправомірну вигоду в сумі 750 грн за неповідомлення керівництву Управління про факт виявлення та нефіксування вчинених водієм діянь, які містили ознаки адміністративних правопорушень.


У судовому засіданні жоден з обвинувачених повністю свою винуватість у вчиненні кримінальних правопорушень не визнав.

Теги: патрульні,вирок,Військова Прокуратура,хабар, Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео