Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Виконувачу обов’язків керівника так званої «Міграційної служби МВС ДНР» заочно повідомлено про підозру у скоєнні низки злочинів

Виконувачу обов’язків керівника так званої «Міграційної служби МВС ДНР» заочно повідомлено про підозру у скоєнні низки злочинів
152128 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури виконувачу обов’язків керівника так званої «Міграційної служби МВС ДНР» заочно повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, участі у терористичній організації та порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 438 КК України).

Досудовим розслідуванням, яке проводить ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях встановлено, що чоловік, перебуваючи на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донеччини, забезпечував примусову видачу «паспортів ДНР» громадянам, в тому числі тим, які працюють у гуманітарній та соціальних сферах. Зокрема пенсіонерам, освітянам, соціальним та медичним працівникам. У разі ж відмови особи отримати такий паспорт, вона підлягала звільненню з роботи та позбавлялась можливості оформлення пенсійних виплат.

Окрім цього, упродовж тривалого часу підозрюваний контролював порядок реєстрації і зняття осіб з реєстраційного обліку та дотримання іноземцями і особами без громадянства порядку тимчасового або постійного проживання, перебування, в’їзду, виїзду і транзитного проїзду через територію, підконтрольну НЗФ РФ.

Максимальне покарання, передбачене за скоєння вказаних кримінальних правопорушень – до п'ятнадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео