Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Донеччині викрито земельні оборудки, через які з державної власності вибуло 13 сільськогосподарських ділянок

На Донеччині викрито земельні оборудки, через які з державної власності вибуло 13 сільськогосподарських ділянок
200133 ПЕРЕГЛЯДІВ

Донецькою обласною прокуратурою викрито оборудки із землями сільськогосподарського призначення службовими особами Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області.

Так, у ході моніторингу Публічної кадастрової карти України прокурорами управління представництва інтересів держави в суді встановлено, що упродовж 2017-2018 років посадові особи не здійснили перевірку документів громадян, які раніше скористались правом безоплатного отримання земельних ділянок площею не більше 2 га із земель державної або комунальної власності, у тому числі для ведення особистого селянського господарства.

В результаті незаконного повторного відчуження на користь громадян з державної власності безпідставно передано 13 земельних ділянок, розташованих на території Слов’янського району Донецької області, які у подальшому перепродано іншим особам.

Наразі за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість, що завдала істотної шкоди охоронюваним законом правам та інтересам держави і громадян) КК України.

Досудове розслідування проводиться під процесуальним керівництвом Слов’янської місцевої прокуратури.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео