Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За втручання прокуратури недобросовісного орендаря зобов’язали повернути водний об’єкт вартістю 18 млн грн

За втручання прокуратури недобросовісного орендаря зобов’язали повернути водний об’єкт вартістю 18 млн грн
7253 ПЕРЕГЛЯДІВ

Господарським судом Донецької області задоволено позовні вимоги Красноармійської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Донецької обласної державної адміністрації до товариства з обмеженою відповідальністю про зобов’язання повернути у власність держави водний об’єкт площею 24 га.

Встановлено, що у березні 2009 року товариству надано у платне користування для риборозведення водоймище, розташоване на території Новоолександрівської сільської ради Покровського району. Після закінчення строку дії договору оренди вказаний об’єкт на користь обладміністрації не повернуто. За цих підстав прокуратура звернулася до суду.

Рішенням суду товариство з обмеженою відповідальністю зобов’язано повернути у власність територіальної громади водний об’єкт площею 24 га та вартістю понад 18 млн грн.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео