Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Краматорську припинено збут незаконно виготовлених цигарок на суму майже 4,3 млн грн

У Краматорську припинено збут незаконно виготовлених цигарок на суму майже 4,3 млн грн
180468 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури співробітниками управління протидії економічним правопорушенням ГУ ДФС у Донецькій області спільно з ГОРВ Краматорського прикордонного загону ДПС України та ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях припинено злочинну діяльність з реалізації незаконно виготовлених підакцизних товарів.

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що з листопада 2020 року мешканка м. Краматорська незаконно купувала та розповсюджувала через мережу власних торгівельних об’єктів тютюнові вироби сумнівної якості.У ході проведених санкціонованих слідчим суддею обшуків у складських приміщеннях та місцях збуту виявлено та вилучено понад 70 тисяч пачок цигарок відомих брендів виробництва України, Республік Білорусь та Молдови, а також Російської Федерації на суму близько 4,3 млн грн.

Дії правопорушниці кваліфіковано за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України.

Наразі досудове розслідування триває. Призначено відповідні експертизи.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео