Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Спеціалізована прокуратура Центрального регіону: результати роботи із зверненнями та запитами - 2020

Спеціалізована прокуратура Центрального регіону: результати роботи із зверненнями та запитами - 2020
152739 ПЕРЕГЛЯДІВ

   Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону проведено аналіз результатів роботи щодо звернень і запитів, прийому громадян та забезпечення доступу до публічної інформації у 2020 році.

   У минулому році Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону та підпорядкованими прокуратурами гарнізонів здійснено низку заходів, що спрямовувались на оперативний та всебічний розгляд звернень громадян, надання їм аргументованих відповідей, а також забезпечення реального поновлення їх порушених прав та законних інтересів.

   Протягом 2020 року розглянуто 1179 звернень громадян до військових прокуратур гарнізонів та апарату прокуратури регіону. Переважна більшість з них стосувалася питань досудового розслідування.

   Крім цього, співробітниками спеціалізованої прокуратури розглянуто 27 звернень народних депутатів України та 37 запитів на інформацію.

   Прес-службою Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону забезпечено належне інформування суспільства про діяльність прокуратури. Зокрема, у співпраці з відповідними підрозділами організовано своєчасний розгляд 23 інформаційних запитів від вітчизняних та зарубіжних ЗМІ.

   144 особи прийнято під час особистих прийомів спецпрокурорами.

   Таким чином, у середньому в минулому році прокурорами Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону кожного робочого дня розглядалося понад 5 звернень.

   Водночас інформуємо, що відповідно до вимог наказу Генерального прокурора № 147 від 13 березня 2020 року, з метою запобігання поширення коронавірусу COVID -19, серед працівників органів прокуратури, а також на підставі ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб, ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID -19» від 11 березня 2020 року № 211, у Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Центрального регіону тимчасово призупинено проведення особистого прийому громадян.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,результати,2020,звернення ,запити

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео