Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Херсонщині засуджено до 2 років позбавлення волі чоловіка за домашнє насильство

На Херсонщині засуджено до 2 років позбавлення волі чоловіка за домашнє насильство
138533 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генічеська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення в суді стосовно 46-річного мешканця с. Червона Поляна, який систематично скоював психологічне та фізичне насильство у сім’ї (ст. 126-1 КК України).

Прокурором доведено, що зловмисник умисно знущався над цивільною дружиною та її матір’ю. Чоловік ображав жінок нецензурними висловлюваннями, принижував, залякував, та застосовував відносно них фізичну силу.

Ці всі події спричинили емоційну невпевненість жінок, нездатність захистити себе, втому, негативні переживання, що завдало шкоду психологічному здоров`ю потерпілих та погіршенню якості їх життя.

До цього, агресор притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насильства, однак це не вплинуло на його поведінку.

За результатами судового розгляду Чаплинським районним судом зловмисника визнано винним у вчиненні інкримінованого злочину та засуджено до 2 років позбавлення волі.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео