Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Донеччині під час одержання хабаря у розмірі 25 000 грн затримано директора комунального підприємства

На Донеччині під час одержання хабаря у розмірі 25 000 грн затримано директора комунального підприємства
2051 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Донеччині під час одержання хабаря у розмірі 25 000 грн затримано директора комунального підприємства (ФОТО)
За процесуального керівництва Маріупольської місцевої прокуратури №1 під час одержання неправомірної вигоди викрито 43-річного директора одного з комунальних підприємств м. Волновахи (ч. 3 ст. 368 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець у січні вимагав 25 000 грн неправомірної вигоди від приватного підприємця. За цю суму він обіцяв від імені комунального підприємства погодити договори з надання ритуальних послуг та у подальшому сприяти здійсненню вказаної діяльності.

Під час одержання грошових коштів вказану особу затримано слідчими СВ Маріупольського РУП ГУ НП в Донецькій області за оперативного супроводу ГУ БКОЗ ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру у вчиненні вказаного злочину та обрання запобіжного заходу.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео