Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Донеччині припинено діяльність «підпільного» грального закладу

На Донеччині припинено діяльність «підпільного» грального закладу
3595 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Краматорської місцевої прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом організації та функціонування закладу з метою надання доступу до азартних ігор, які проводяться в мережі Інтернет (ч. 1 ст. 203-2 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у приміщенні одного з торговельних об’єктів м. Краматорська здійснювалась незаконна діяльність з надання доступу до азартних ігор без відповідної ліцензії. Відвідувачами «підпільного» закладу були виключно перевірені клієнти.

У ході санкціонованого слідчим суддею обшуку у гральному залі виявлено та вилучено 11 системних блоків, планшет, 2 мобільні телефони та роутер.

Наразі вирішується питання щодо направлення вилученої техніки на експертизу та встановлення осіб, причетних до незаконної діяльності.

Досудове розслідування триває.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео