Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

149 мільйонів гривень сплачено до бюджету: військова прокуратура Житомирського гарнізону

149 мільйонів гривень сплачено до бюджету: військова прокуратура Житомирського гарнізону
11472 ПЕРЕГЛЯДІВ

   За процесуального керівництва прокурорів військової прокуратури Житомирського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону викрито посадових осіб одного із оборонних підприємств в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

   У ході досудового розслідування встановлено, що в результаті фінансово-господарської діяльності з рядом контрагентів службові особи вищевказаного підприємства ухилились від сплати податків до держбюджету.

   Викриття правопорушників відбулося спільно зі слідчими слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Житомирській області за оперативного супроводу управління протидії економічним правопорушенням ГУ ДФС у Житомирській області.

   Завдяки професійній злагодженій роботі військових прокурорів, слідчих та оперативних працівників підприємством сплачено податки в повному розмірі, а також відшкодовано шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою, на загальну суму 149 мільйонів гривень.

   Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,Військова Прокуратура,Військова прокуратура Житомирського гарнізону,викрито,податки,держбюджет,сплачено,149 мільйонів грн

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео