Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Житомирі військова прокуратура викрила офіцера-хабарника

В Житомирі військова прокуратура викрила офіцера-хабарника
3718 ПЕРЕГЛЯДІВ


   За процесуального керівництва військової прокуратури Житомирського гарнізону Cпеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону слідчими СУ ГУНП в Житомирській області за оперативного супроводження УСБУ в Житомирській області викрито на хабарництві заступника командира батальйону однієї з військових частин, дислокованої у м. Житомир.

   У січні 2021 року вказаний офіцер ЗСУ, будучи службовою особою, висунув військовослужбовцю військової служби за контрактом цієї ж військової частини протиправну вимогу про надання йому неправомірної вигоди в розмірі 10 тисяч грн. За вказану суму він обіцяв не притягати підлеглого до дисциплінарної відповідальності за допущені порушення.

   15.02.2021 офіцера-хабарника затримано на території військової частини після одержання першої частини грошових коштів у розмірі 5 тисяч грн.

   Грошові кошти в затриманого вилучено.

   На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, за результатами яких буде вирішено питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання йому запобіжного заходу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Cпеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,Військова прокуратура Житомирського гарнізону,викрито,затримано,хабар, ЗСУ,офіцер

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео