Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Полковник УДО отримав адміністративне стягнення за зловживання службовим становищем: військова прокуратура Київського гарнізону

Полковник УДО отримав адміністративне стягнення за зловживання службовим становищем: військова прокуратура Київського гарнізону
4010 ПЕРЕГЛЯДІВ

   Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону послідовно і неупереджено вживаються заходи щодо виявлення правопорушень та притягнення до відповідальності винних військових службових осіб.

   Зокрема, військовою прокуратурою Київського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону вжито заходів реагування щодо адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-13 КУпАП, тобто зловживання владою або службовим становищем, вчинене з корисливою метою чи в інших особистих інтересах, в умовах особливого періоду, допущеного полковником Управління державної охорони України.

   Указаний старший офіцер, будучи звільненим від виконання службових обов’язків (перебуваючи у відпустці), достовірно знаючи, що загальні тарифи на послуги ДП «Зал офіційних делегацій» аеропорту «Бориспіль», а саме – зустріч, супроводження персональним агентом та доставка себе та членів своєї родини на борт літака індивідуальним транспортом, коштують 2 700 грн з особи, зловживаючи своїм службовим становищем скористався послугами вказаного ДП як працівник УДО який знаходиться під час виконання службових обов’язків із супроводження осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, тобто за пільговим тарифом - 100 грн. з особи.

   Постановою Печерського районного суду м. Києва офіцера визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 3 400 грн. На час винесення судового рішення вказана особа звільнена з УДО.

   Крім того, вживаються заходи щодо стягнення з нього повної вартості послуг, наданих йому та членам його родини ДП «Зал офіційних делегацій».

   Наголошуємо, що робота військової прокуратури Центрального регіону України щодо виявлення військових адміністративних правопорушень, триватиме і надалі.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,полковник,УДО ,адміністративне стягнення,службове становище,аеропорт «Бориспіль»

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео