Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За вироком суду хабарника відсторонено від посади: військова прокуратура Київського гарнізону

За вироком суду хабарника відсторонено від посади: військова прокуратура Київського гарнізону
43379 ПЕРЕГЛЯДІВ

   За публічного обвинувачення військової прокуратури Київського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону Печерським районним судом м. Києва ухвалено обвинувальний вирок колишньому старшому офіцеру - інспектору кадрового забезпечення Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області.

   У ході судового розгляду публічним обвинувачем - військовою прокуратурою Київського гарнізону доведено, що вказана службова особа оголосила прохання та одержала від громадянина України неправомірну вигоду в сумі 1000 доларів США. За таку «винагороду» інспектор обіцяв прийняти у останнього документи, необхідні для працевлаштування на посаду у ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

   19.02.2021 суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України та призначив покарання в межах санкції статті - штраф розміром 4000 (чотири тисячі) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 68 000 (шістдесят вісім тисяч) грн., з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків на строк 1 рік і 6 місяців.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,Військова прокуратура Київського гарнізону, СБУ,інспектор кадрового забезпечення,1000 доларів США,хабар,офіцер

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео