Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Херсонській обласній прокуратурі провели координаційну нараду керівників правоохоронних органів

У Херсонській обласній прокуратурі провели координаційну нараду керівників правоохоронних органів
1534 ПЕРЕГЛЯДІВ

17.02.2021 під головуванням керівника Херсонської обласної прокуратури Володимира Калюги проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів області.
У заході взяли участь керівники правоохоронних органів області, а також т.в.о. голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир та голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.
Під час виступу Володимир Калюга зазначив, що діяльність правоохоронних органів у поточному році необхідно зосередити на пріоритетних напрямах, на які орієнтує Офіс Генерального прокурора. Серед них - протидія організованій злочинності та кримінальним правопорушенням, проти основ національної безпеки, в бюджетній та земельній сферах, а також у сферах екології та незаконного використання природних ресурсів, адміністрування податків та пов’язаних із відмиванням майна, одержаного злочинним шляхом, паливно-енергетичного комплексу, земельних правовідносин, особливо щодо використання земель державної власності, щодо фактів домашнього насильства.
«Як бачите, поле для діяльності більш ніж широке, а тому і результати мають бути відповідні! Отже, ми маємо згуртувати наші зусилля і забезпечити якісне виконання поставлених завдань», - зазначив Володимир Калюга.
На нараді відзначено, що правоохоронцями вживалися спільні узгоджені заходи задля покращення криміногенної ситуації в регіоні, підвищення захисту прав і свобод громадян та інтересів держави. Як наслідок, у 2020 році на 18,6 % зменшилася кількість облікованих кримінальних правопорушень, у тому числі особливо тяжких та тяжких. Також менше скоєно злочинів проти життя та здоров’я особи, у першу чергу, умисних вбивств та замахів. На 17 % зменшилась кількість злочинів проти громадської безпеки, у тому числі на 9,6 % - пов’язаних з незаконним обігом зброї, на 21,2 % - проти громадського порядку та моральності. Активізовано роботу з протидії корупційним кримінальним правопорушенням.
Поряд з цим ужиті заходи виявились недостатніми для вирішення всіх нагальних проблем, тому наголошено на потребі активніше протидіяти наркозлочинам, істотно поліпшитися має і робота щодо виявлення економічних злочинів, у тому числі на пріоритетних напрямах.
Звернуто увагу на необхідність активізації роботи щодо боротьби з організованою злочинністю, протидії кримінальним правопорушенням у сфері оподаткування, насамперед пов’язаним з ухиленням від сплати податків та діяльністю так званих «конвертаційних центрів», контрабанді, а також розслідування злочинів минулих років.
Учасники наради оговорили проблемні питання та способи їх вирішення, а також визначились із завданнями на поточний рік.
За результатами координаційної наради прийнято відповідну постанову із конкретними скоординованими заходами.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео