Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За втручання прокуратури недобросовісного користувача зобов’язано повернути землю вартістю майже 7 млн грн

За втручання прокуратури недобросовісного користувача зобов’язано повернути землю вартістю майже 7 млн грн
23121 ПЕРЕГЛЯДІВ

За позовом Новокаховської місцевої прокуратури господарським судом прийнято рішення про припинення права постійного користування землею товариством з обмеженою відповідальністю, скасовано державну реєстрацію права власності на нерухоме майно та зобов’язано повернути земельну ділянку площею 1 га вартістю майже 7 млн грн у комунальну власність громади.

Установлено, що у 2001 році товариство отримало в постійне користування земельну ділянку рекреаційного призначення, що розташована в межах населеного пункту с. Залізний Порт, для будівництва бази відпочинку. Однак прокуратурою з’ясовано, що земля використовувалась з порушенням екологічних вимог, зокрема на ній незаконно накопичувались промислові та побутові відходи. Крім того, на підставі декларації про готовність до експлуатації об’єкта нерухомості – бази відпочинку котеджного типу площею 55,9 кв. м, здійснено реєстрацію права власності на неї, проте перевіркою встановлено, що вказана забудова фактично відсутня.

Ураховуючи виявлені обставини, з метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась до суду з позовом, який задоволено в повному обсязі.

Наразі недобросовісний користувач змушений повернути землю територіальній громаді.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео