Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Заочно повідомлено про підозру «директору государственной службы исполнения наказаний министерства юстиции ДНР»

Заочно повідомлено про підозру «директору государственной службы исполнения наказаний министерства юстиции ДНР»
39682 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури чоловіку заочно повідомлено про підозру за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що з січня 2019 року мешканець м. Донецька обіймає посаду «директора государственной службы исполнения наказаний министерства юстиции ДНР». До обов’язків псевдопосадовця входить забезпечення функціонування системи «виконання покарань», зокрема стосовно громадян України та інших осіб, незаконно позбавлених волі представниками НЗФ РФ.

Крім того, правопорушник вирішує питання щодо створення, ліквідації, реорганізації, зміни ліміту наповненості і виду режиму у підвідомчих установах виконання покарань на тимчасово окупованій території Донецької області.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео