Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Спеціалізована прокуратура захистила землі військового аеродрому «Прилуки» від протиправного вилучення

Спеціалізована прокуратура захистила землі військового аеродрому «Прилуки» від протиправного вилучення
316969 ПЕРЕГЛЯДІВ

   Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України оскаржено рішення суду щодо передачі права власності на земельну ділянку, яка входить до складу земель оборони.

   Позовні вимоги обґрунтовані тим, що Прилуцькою районною державною адміністрацією Чернігівської області, всупереч вимог Земельного кодексу України, Закону України «Про використання земель оборони», допущено прийняття управлінських рішень та здійснено державну реєстрацію постійного користування земельною ділянкою за Прилуцькою дослідною станцією Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України. Проте до даної ділянки безпідставно увійшла частина земель оборони площею 4,7 га, зокрема, злітно-посадкова смуга військового аеродрому «Прилуки».

   Таким чином здійснено протиправне вилучення частини військового аеродрому.

   Судові тяжби щодо повернення вказаних земель оборони тривали з 2018 року.

   31.05.2021 Північний апеляційно-господарський суд скасував рішення суду першої інстанції та відповідні правовстановлюючі документи. Позовні вимоги Чернігівської спеціалізованої прокуратури судом задоволено повністю.

   Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону і надалі професійно вживатиме заходи представницького характеру щодо ефективного захисту інтересів держави.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Спеціалізована прокуратура ,Чернігівська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері,Центральний регіон,апеляція,суд ,землі оборони,військовий аеродром

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео