• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. Прокурори обговорили з представниками ОБСЕ особливості судового розгляду справ, пов'язаних зі збройним конфліктом на Донеччині
Прокурори обговорили з представниками ОБСЕ особливості судового розгляду справ, пов'язаних зі збройним конфліктом на Донеччині
  • Донецька обласна прокуратура
  • 7 червня 2021, 16:41
  • 394441

Прокурори обговорили з представниками ОБСЕ особливості судового розгляду справ, пов'язаних зі збройним конфліктом на Донеччині

4 червня 2021 року під головуванням заступника керівника Донецької обласної прокуратури Сергія Зайця відбулась робоча зустріч з представниками відділу Людського виміру Маріупольського офісу ОБСЄ Крістіаном Кайлбахом та Зайнабі Курбоновою.

У заході також взяли участь керівник управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Донецькій області та в умовах збройного конфлікту.

Сергій Заєць розповів учасникам зустрічі про стан судового розгляду кримінальних проваджень, пов’язаних зі збройною агресією, зокрема стосовно фактів посягання на територіальну цілісність та недоторканість України, а також участі осіб у діяльності НЗФ РФ.

Учасники обмінялись думками з приводу подальшої взаємодії щодо недопущення

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє