Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У межах благодійної акції “Крапля крові дарує життя” судові охоронці в різних куточках України поповнили запаси центрів крові

У межах благодійної акції “Крапля крові дарує життя” судові охоронці в різних куточках України поповнили запаси центрів крові
161908 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 4 червня, у межах благодійної акції Служби судової охорони “Крапля крові дарує життя” судові охоронці в різних куточках України завітали до центрів крові.
Так, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області постійно приходять на допомогу нужденним і долучаються до донорства, адже добре знають, що таку необхідну життєдайну рідину не можна замінити жодними ліками у світі.
Серед сьогоднішніх донорів – сержант Служби судової охорони Олег Мельниченко. Він здає кров уже дванадцятий раз, а його колега сержант Служби судової охорони Сергій Костюк – вдев’яте. Обидва певні: донорство – справа благородна, тим паче, що перша група крові універсальна: вона підходить всім.
За людяність, добровільну і благодійну донацію крові сержанти Служби судової охорони Олег Мельниченко та Сергій Костюк отримали відзнаки від Коростенського відділу заготівлі крові обласного центру крові.
А на Черкащині співробітники Служби судової охорони прийшли поділитися своєю кров’ю для потреб хворих до Черкаського обласного центру служби крові “ЧЕРКАСИ-ПЛАЗМА”.
Напередодні т.в.о. начальника медичної служби Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області Марія Карась розповіла судовим охоронцям, як правильно готуватися до здавання крові і яких правил потрібно дотримуватися перед донацією.
Марія Карась наголосила, що всього одна доза крові може врятувати життя й поліпшити здоров’я декільком пацієнтам. Донорська кров необхідна як для надання невідкладної допомоги, так і для планового лікування. Компоненти крові унікальні та незамінні, їх щодня потребують хворі у відділеннях гематології, хірургії, онкології, їх використовують в акушерстві, під час лікування поранених, проведення складних хірургічних втручань тощо.
Своєю кров’ю поділилися й судові охоронці Дніпропетровщини. Четверо співробітників та працівників Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області завітали до Дніпропетровської обласній станції переливання крові і здали кров для потреб дитячих гематологічних відділень та дитячих лікарень Дніпра.
Нагадаємо, що акція “Крапля крові дарує життя” одночасно стартувала у всіх 24 територіальних управліннях Служби судової охорони 1 червня й завершиться 14 червня у Всесвітній день донора крові.
Під час минулорічної акції майже 500 судових охоронців у всіх областях України поповнили банки крові, плазми та тромбоцитарної маси центрів переливання крові на понад 222 літри.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео