Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі за апеляцією Дніпровської спеціалізованої прокуратури фірму-будівельника зобов’язано сплатити 3,3 млн грн

У Дніпрі за апеляцією Дніпровської спеціалізованої прокуратури фірму-будівельника зобов’язано сплатити 3,3 млн грн
285043 ПЕРЕГЛЯДІВ

Північний апеляційний господарський суд, задовольнивши апеляційну скаргу Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, скасував рішення суду першої інстанції та постановив нове, яким одну з комерційних структур м. Києва зобов’язав сплатити понад 3 млн грн штрафних санкцій та невикористаного авансу.

Установлено, що у липні 2018 року між Товариством з обмеженою відповідальністю та Східним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням укладено договір підряду щодо будівництва будівлі казарми поліпшеного планування у смт Гвардійське Дніпропетровської області.

Однак фірма-будівельник наданий аванс у повному розмірі не використала й не повернула замовнику, а також порушила обумовлені договором строки виконання будівельних робіт, у зв’язку з чим Дніпровська спеціалізована прокуратура звернулась до суду з позовом.

Господарський суд м. Києва відмовив у задоволенні позову прокуратури, втім суд апеляційної інстанції, підтримавши позицію прокурора, позов
про стягнення штрафних санкцій та повернення суми невикористаної попередньої оплати за договором підряду на суму 3,3 млн грн задовольнив
у повному обсязі.

Теги: Дніпровська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері,штрафні санкції,аванс,казарми,Гвардійське

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео