Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Більше 20 мільйонів 147 тисяч гривень стягнули до бюджету територіальні відділи ДВС Волині у 2021 році

Більше 20 мільйонів 147 тисяч гривень стягнули до бюджету територіальні відділи ДВС Волині у 2021 році
200251 ПЕРЕГЛЯДІВ

20 147 892 гривень було стягнуто до державного бюджету територіальними органами державної виконавчої служби у Волинській області за 5 місяців 2021 року. З них 4 155 421 грн - стягнення податкового боргу, 298 365 грн - виконання рішень судів за позовами прокуратури, 286 085 грн - стягнення в інтересах органів Пенсійного Фонду України, 9 716 751 грн - інших стягнень,- зазначає Тарас Грень, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

Найбільшу суму - 5 691 270 грн - стягнуто адміністративних штрафів у сфері безпеки дорожнього руху.
Відповідно до ст. 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу у строк постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:
• подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті Кодексу України про адміністративні правопорушення та зазначеного у постанові про стягнення штрафу;
• витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України.
Постанова про накладення штрафу, за якою стягнення штрафу проведено повністю, з відміткою про виконання повертається органові (посадовій особі), який виніс постанову.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео