Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ольга Богомолець іде на вибори

Ольга Богомолець іде на вибори
223258 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ольга Богомолець планує взяти участь у прийдешніх виборах Президента. Про таке депутат оголосила у своєму зверненні у Фейсбуці. Головною метою Богомолець, за її словами, стане гарантія справедливості у країні.

Ольга Богомолець, яка з 2014 року є народним депутатом, виступила з заявою щодо свого рішення про участь у президентських виборах, які відбудуться за кілька місяців. У соціальній мережі Facebook з’явилося офіційне відеозвернення Богомолець. У ролику вона пояснила своє рішення. Зокрема, кандидат заявила про своє прагнення стати не лише гарантом Конституції, але й забезпечити справедливість. На переконання Богомолець, президент понад усе має бути для свого народу гарантом справедливості.

Ольга Богомолець має медичний фах та докторський ступінь в області дерматології. З 2014 року вона є народним депутатом Верховної Ради, крім того, є очільником комітету, що займається питаннями охорони здоров’я. Вибори Президента України заплановані на початок наступного року. Остаточний перелік кандидатів оголосять до 9 лютого 2019 року. Минулих виборів Ольга Вадимівна також претендувала на найвищий державний пост. Тоді вона посіла лише восьме місце серед усіх претендентів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення