Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент провів плідну зустріч з сенатором США

Президент провів плідну зустріч з сенатором США
55946 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко провів зустріч з сенатором США Рональдом Джонсоном. Про подробиці відвідин американським політиком столиці України відзвітувала прес-служба очільника держави.

У Києві пройшла зустріч українського президента з американським сенатором від партії Республіканців Рональдом Джонсоном. Під час зустрічі представники двох країн обговорили нагальні питання, які в першу чергу стосуються конфлікту України з Росією та національної і міжнародної безпеки. Переговори пройшли під знаком двосторонньої підтримки і довіри – сенатор запевнив, що їхні влада і народ у питаннях конфлікту з Росією повністю на боці України.

Серед тез, висловлених Петром Порошенком, найважливіша – необхідність термінового визволення українських моряків з російського полону та повернення захоплених кораблів. Крім того, президент висловив подяку американській стороні за підтримку Україні у її боротьбі за свої права і цінності.

Як зауважив сенатор, єдиною причиною його приїзду в Україну стало бажання продемонструвати абсолютну підтримку з боку Сполучених Штатів, у тому числі простих громадян. Для США є дуже важливим питання збереження територіальної цілісності України, наголосив Джонсон.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення