Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент розповів, до чого призведуть злочини Росії

Президент розповів, до чого призведуть злочини Росії
251015 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко попередив: докази злочинів Росії проти прав людини в Україні будуть передані до Гааги. Ця теза була однією з провідних під час офіційного звернення гаранта до народи з нагоди Міжнародного дня прав людини.

10 грудня відзначений Міжнародним днем прав людини. Петро Порошенко з нагоди цієї дати виступив перед народом,  зауваживши кілька ключових для України положень. Одне з них – Російська Федерація має понести відповідальність за свої злочини.

Як заявив Порошенко, на окупованих територіях регулярно порушуються права людини. Виною цьому – дії Росії, що контролює ці території. Факти таких порушень зафіксовані численними міжнародними документами, ухваленими ООН, Організацією з безпеки та співробітництва в Європі та іншими. Згідно відомостей, підготовлених ООН, від першого збройного вторгнення Росії на територію України у нашій державі було вбито понад 10 тисяч осіб, більше 23 українців зазнали поранень під час участі у бойових діях.

З урахуванням представлених фактів, за словами Президента, невдовзі можна буде підготувати базу доказів, що дозволить вирішувати долю Росії та її керівництва в Гаазі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення