Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Реєстрацію кандидатів у президенти розпочато

Реєстрацію кандидатів у президенти розпочато
251210 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні офіційно стартували передвиборчі перегони. За інформацією «Голосу України», 31 грудня всі кандидати у президенти можуть подавати документи для реєстрації у прийдешніх виборах.

Згідно відповідній постанові, опублікованій у виданні «Голос України», 31 грудня набрала чинності постанова, згідно якій з 31 грудня можуть подавати свої кандидатури всі особи, які мають бажання взяти участь у президентських перегонах. Перші кандидати вже подали свої заявки. Серед тих, хто успішно пройшов перевірку і вже є офіційно зареєстрованим учасником – Ігор Шевченко, який раніше займав посаду міністра екології.

Як зазначає нормативний акт № 253, виданий ЦВК, щоб мати право брати участь у виборах, кандидати мають виконати кілька обов’язкових умов. Зокрема, обов’язкова відповідність умовам, які визначає законодавство для голови країни, у тому числі підтвердження громадянства України і мінімального терміну постійного проживання на території держави. Обов’язковим є також внесення застави розміром у 2,5 мільйона гривень. Всі кандидатури будуть ретельно перевірені ЦВК на відповідність існуючим вимогам.

Громадяни можуть відстежувати кількість зареєстрованих кандидатів за допомогою інформативно-аналітичної системи «Вибори президента України».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення