Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент анонсував перехід збройних сил на стандарти НАТО

Президент анонсував перехід збройних сил на стандарти НАТО
167656 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко провів зустріч з представниками ЗСУ у місті Здолбунові на Рівненщині. Під час спілкування з військовими 10 січня, голова країни запевнив, що до 2020 року стандарти НАТО будуть повністю реалізовані в організації українських збройних сил.

Виступаючи у Здолбунові Рівненської області 10 січня, Петро Порошенко розповів про державні плани щодо розвитку і модернізації вітчизняних збройних сил на найближчі роки. Президент упевнений, що вже в 2020 році військові стандарти НАТО діятимуть у збройних силах України, чого вимагає закон про національну безпеку.

У підтвердження своєї думки Порошенко повідомив, що після того як в озброєнні підрозділів ООС з’явилася американська техніка, окупаційні війська частіше утримуються від активних бойових операцій. Зокрема, за останній час проросійські сили значно рідше направляли свої танки на бойові позиції . Таким чином, після отримання допомоги від НАТО обстріли з проросійської сторони суттєво скоротилися.

Ще раніше спеціалісти з ЗСУ зауважували, що незважаючи на неможливість виконати всі вимоги НАТО до 2020 року, у української армії є шанс суттєво змінити стратегію, наблизившись тим самим до міжнародних військових стандартів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення