Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко провів зустріч міжнародного значення

Петро Порошенко провів зустріч міжнародного значення
195571 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України зустрівся з очільниками міністерств закордонних справ трьох європейських країн. У зустрічі взяли участь міністри Польщі, Естонії та Литви. Учасники обговорили важливі питання міжнародної безпеки, зокрема проблему можливої загрози, яку можуть спричинити для Європи дії Росії.

За інформацією прес-служби Президента України, у середу 16 січня відбулася зустріч Петра Порошенка та очільників Міністерств закордонних справ Естонії, Литви і Польщі. У рамках перемовин обговорили ситуацію, що склалася у Чорному та Азовському морі у зв’язку з проявом агресії та порушенням міжнародних норм Російською Федерацією. Одним з найважливіших питань зустрічі стала необхідність збільшення тиску на Росію та об’єднання зусиль європейських країн. Зокрема, серед нагальних потреб – надання свободи українським морякам, які перебувають у полоні у Російській Федерації та повернення конфіскованих кораблів. Президент зазначив, що якнайшвидше необхідно домогтися забезпечення вільного і безпечного пересування українських кораблів у Чорному та Азовському морях.

У ході зустрічі Порошенко висловив міністрам подяку за сприяння інтересам України у конфліктних ситуаціях з Росією та сприяння у просуванні так званого Азовського пакету санкцій.

Голова країни розповів і про свої очікування відносно подальшої підтримки Донбасу та Призов’я від ЄС та Європейської комісії. Зі свого боку Порошенко відзвітував щодо виконання Україною вимог, встановлених Мінськими угодами.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення