Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко прийшов до згоди з Ангелою Меркель

Петро Порошенко прийшов до згоди з Ангелою Меркель
56175 ПЕРЕГЛЯДІВ

Український президент мав важливу зустріч з Ангелою Меркель. Порошенко і Меркель провели бесіду у рамках засідання Всесвітнього економічного форуму. Про підсумки зустрічі повідомили на офіційному сайті голови держави.

Під час Всесвітнього економічного форуму, що пройшов у Давосі, Петро Порошенко, який брав участь у заході, мав важливу розмову з Ангелою Меркель. Як повідомляє прес-секретар очільника держави Святослав Цеголко, важливою темою, яку піднімали український та німецький політики, стало питання поведінки Росії на міжнародній арені. Зокрема, Меркель і Порошенко погодилися у необхідності попередження російського втручання у внутрішню політику України, передусім – у хід президентських виборів.

Одним з обговорюваних питань стала ініціатива щодо розгортання миротворчої місії ООН на території України. Порошенко окремо акцентував на підтримці, яку Німеччина надала Україні у справі захисту українських моряків, які були захоплені Росією у полон. Президент подякував німецькому уряду за зусилля, які країна доклала задля мінімізації наслідків і ризиків, пов’язаних з загостренням ситуації у Чорному та Азовському морях.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення