Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко вшанував пам'ять жертв Голокосту

Петро Порошенко вшанував пам'ять жертв Голокосту

Президент України взяв участь у заходах із вшанування пам’яті загиблих у результаті Голокосту. Під час відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який у всьому світі приходиться на 27 січня, Петро Порошенко оприлюднив своє офіційне звернення до народу.

27 січня весь світ відзначає День пам’яті жертв Голокосту. Україна не залишилася осторонь від цієї дати – у столиці та інших великих містах пройшли тематичні заходи за участю політичних і соціальних діячів.

Голова країни з цієї ж нагоди звернувся до громадян, опублікувавши повідомлення у Фейсбуці. Петро Порошенко закликав враховувати колишні страшні події і не повторювати помилок, здійснених у минулому. У цьому ж контексті президент додав про те, що пам’ятаючи про злочини нацистського тоталітарного режиму, ми маємо застереження на майбутнє і розуміння того, які наслідки може мати політика нетерпимості.

Вшанували пам'ять людей, загиблих під час Голокосту, у Дніпрі. Там у місцевому музеї пройшов захід, що мав назву «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні». Відвідувачам заходу продемонстрували фільм про порятунок єврейських дітей та нагадали про місцевий «Бабин Яр» у Дніпрі, де було знищено більше ніж 11 тисяч людей.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення