Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Візит Петра Порошенка до Молдови не відбудеться

Візит Петра Порошенка до Молдови не відбудеться
195804 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петру Порошенку довелося тимчасово скасувати запланований візит до Молдови. Як повідомили у Міністерстві закордонних справ Молдови, робоча поїздка Президента перенесена на невизначений термін, однак залишається у порядку денному.

На 13 грудня був запланований візит Петра Порошенка до Молдови. Як повідомляли раніше, український президент мав зустрітися у Кишиневі зі своїм молдовським колегою. Однак за добу до цього стало відомо про скасування цього візиту. Як повідомляють офіційно, робоча поїздка Порошенка відбудеться, однак коли саме і чи буде вона включати особисту зустріч з молдовським президентом Ігорем Додоном – поки точно невідомо.

Прес-секретар молдовського Міністерства закордонних справ прокоментував цю ситуацію таким чином: візит Порошенка вирішили перенести через передвиборчий стан в Україні. Як повідомили у відомстві, діючий президент України є одним з кандидатів на прийдешніх виборах. Зустріч з ним у цьому статусі можуть розцінити як підтримку владою Молдови одного з кандидатів. Сусідня країна не має наміру будь-яким способом втручатися у виборчий процес України. Так само цю подію прокоментував і сам Додон. Проте, як повідомляють інші джерела, нинішній лідер Молдови має проросійські погляди і підтримує дружні контакти з керівництвом російської Федерації, що також могло вплинути на прийняття рішення.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення