Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент висловив подяку українській громаді у Польщі

Президент висловив подяку українській громаді у Польщі
168134 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час візиту до Любліна Петро Порошенко зустрівся з українською громадою. Президент нагадав про п’ятиріччя трагедії на Майдані Незалежності та подякував українцям у Польщі за підтримку. Водночас голова держави поділився планами щодо майбутніх реформ.

22 лютого голова держави відвідав Люблін, де провів зустріч з представниками української громади. Петро Порошенко повідомив, що під час своїх закордонних поїздок із задоволенням зустрічається з українцями місцевої діаспори. Президент назвав закордонних українців важливою частиною країни, адже саме вони допомагають забезпечувати світову солідарність у захисті суверенітету держави. Зокрема, велика чисельність українців у Польщі сприяють збереженню дружніх відносин з цією країною.

Принагідно Порошенко нагадав про п’яту річницю подій на Майдані Незалежності: 18 – 20 лютого загинула більша частина Небесної Сотні, і саме у цей час 5 років тому фактично розпочалася російська агресія на території України. Президент висловив думку, що трагічні події 2014 року пройшли недаремно: завдяки тим подіям стали можливі чисельні позитивні зміни в Україні, зокрема ратифікація Угоди про асоціацію з Євросоюзом, покращення стану української армії, надання державі безвізового режиму та Томосу, реформування системи держзакупівель, освіти, охорони здоров’я та багато інших змін і модернізацій.

Порошенко звернув увагу і на велику кількість українців, які виїхали на заробітки до Польщі. Президент висловив бажання повернути їх додому, для чого передбачається створити високооплачувані робочі місця.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення