Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент звільнив заступника секретаря РНБО

Президент звільнив заступника секретаря РНБО
112220 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 березня посади секретаря РНБО був позбавлений Олег Гладковський. Президент особисто підписав відповідний наказ, про що було повідомлено на офіційному сайті гаранта і у Твіттері Петра Порошенка. Однією з причин такого рішення називають бажання голови держави приховати певні незаконні схеми, що проводилися за участю Гладковського.

Перед відвідуванням Миколаєва Президент повідомив про звільнення з посади першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. Крім цього, чиновник був відсторонений від усіх посад, які він обіймав, зокрема, він втратив місце голови міжвідомчої комісії з політики ВТС. Офіційною причиною такого рішення є необхідність з’ясування причетність Гладковського до зловживань у сфері оборонних закупівель. Саме цей закид призвів до широкого резонансу у суспільстві. У свою чергу Порошенко гарантував проведення об’єктивного і незалежного розслідування цього питання.

Як повідомляють близькі до Президента кола, Гладковський був не чужою Порошенку людиною. Більше того, у різкому усуненні від посади вбачають активну участь самого Президента у незаконних схемах, які проводив Гладковський, оскільки його вважають постійним бізнес-партнером колишнього заступника секретаря РНБО. Відомо, що цей скандал вже значно знизив рейтинг Порошенка у передвиборчій гонитві.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення