Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Готовий остаточний перелік кандидатів у Президенти

Готовий остаточний перелік кандидатів у Президенти
112084 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 березня завершився термін, у який кандидати у Президенти мають можливість відмовитися від участі у виборах. Центральна виборча комісія склала остаточний варіант виборчого бюлетеня, тож відтепер жодні зміни у цьому документів неможливі.

У ЦВК повідомили рішення щодо офіційно затвердженого виборчого бюлетеня, яке прийняли на засіданні 7 березня. Згідно з законом, усі кандидати могли зняти свою кандидатуру до цього дня. Після затвердження бюлетеня жоден з політиків не має права відмовитися від участі у виборах.

До остаточного варіанту виборчого бюлетеня ввійшло 39 кандидатів. Протягом останніх кількох днів відмовилися від участі у виборах Андрій Садовий, Євген Мураєв, Дмитро Добродомов, Дмитро Гнат і Сергій Кривонос,  заявивши про свою підтримку іншим кандидатам.

Опитування громадян показують, що протягом останніх днів рейтинги кандидатів набули суттєвих змін. Зокрема, позицію діючого гаранта Порошенка значно знизили останні події, пов’язані з Олегом Гладківським. Натомість, згідно статистиці, на лідерські позиції виходяться Юлія Тимошенко та Володимир Зеленський. Згідно опитуванням, відвідати виборчі ділянки планують 64 відсотки громадян.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення