Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кандидати у Президенти пройшли медичну перевірку

Кандидати у Президенти пройшли медичну перевірку
224146 ПЕРЕГЛЯДІВ

5 квітня обидва кандидати на посаду Президента пройшли медичний контроль, який є необхідним етапом передвиборчого процесу. І Порошенко, і Зеленський оприлюднили отримані результати тестів. Згідно з ними, кандидати мають право продовжувати передвиборчі перегони.

5 квітня Петро Порошенко і Володимир Зеленський пройшли обов’язкову перевірку на вміст алкоголю та препаратів наркотичної природи. Чинний президент здавав кров, сечу та волосся на аналізи у медичному пункті НСК «Олімпійський». За результатами експрес-тесту наркотиків та алкоголю у крові кандидата немає. Результати більш ґрунтовного тесту стануть відомі протягом найближчих 3 тижнів.

Незважаючи на незначну помилку з датами у документі Володимира Зеленського, його перевірка також пройшла вдало. Так, кандидат оприлюднив документ, у якому вказана дата здачі аналізу від 2 квітня. Майже одразу на сайті замінили документ, замінивши його іншим, з датою від 5 квітня. Як повідомили, це сталося через помилку, яку зробили працівники клініки.

Як офіційно відомо, обидва кандидати на посаду президента погодилися на проведення публічних дебатів на стадіоні «Олімпійський». Дата події точно невідома. Щоправда, 19- 21 квітня на НСК проходитиме книжковий ярмарок «Медвин». Тож дебати можуть бути перенесені на інші дати або пройдуть традиційно у телевізійній студії.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення