Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Представники кандидатів у Президенти назвали ймовірну дату дебатів

Представники кандидатів у Президенти назвали ймовірну дату дебатів
196278 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дебати між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським найвірогідніше відбудуться 19 квітня. Про таку дату повідомив один з кандидатів Володимир Зеленський на власній сторінці у соцмережі, закликавши громадян взяти участь у складенні списку питань до чинного голови держави.

Володимир Зеленський, один з двох імовірних переможців президентських перегонів-2019, наполягає на проведенні дебатів між ним і Петром Порошенком 19 квітня. Така пропозиція з’явилася у профілі Зеленського в Інстаграмі. У своєму пості він закликав підписників допомогти зі складанням переліку питань до опонента.

Незважаючи на те, що у штабі чинного президента вважають, що це надто пізно, Порошенко відповів згодою. Початково Порошенко закликав Володимира Зеленського провести дебати 14 квітня. При цьому сам Президент відстоював ідею проведення традиційних передвиборчих дебатів у телестудії на центральному каналі. Згодом голова держави відповів згодою на ідею проведення заходу на стадіоні «Олімпійський». Іншою умовою Зеленського до свого опонента стало обов’язкове проходження перевірки на наявність у крові алкоголю та наркотичних речовин.

Якщо дебати відбудуться, кандидати зможуть особисто обговорити важливі питання та довести свою спроможність стояти на чолі країни.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення