Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Володимир Зеленський висловив співчуття щодо трагедії у Шереметьєво

Володимир Зеленський висловив співчуття щодо трагедії у Шереметьєво
224394 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новообраний президент України прокоментував подію, що сталася у неділю у Шереметьєво. У світлі цієї події Володимир Зеленський висловив співчуття постраждалим та нагадав, що життя є найвищою цінністю у світі.

Володимир Зеленський не залишився осторонь трагедії, що сталася у неділю в російському аеропорту Шереметьєво. Майбутній голова держави висловив співчуття тим, хто постраждав або втратив рідних у результаті аварії. Зеленський зауважив, що подібні випадки нагадують нам про те, що найбільша цінність у світі – життя. Саме людське життя потрібно поставити за провідну мету, щоб отримати шанс у сучасному світі, зазначив новообраний президент.

Принагідно до цієї трагічної події у Москві Зеленський додав, що необхідно кожного дня думати про українських полонених, які мають бути повернені на батьківщину. Цю трагедію майбутній очільник України ставить в один ряд з утратами на фронті та терактами на Шрі-Ланці, оскільки результатом у всіх випадках є людські втрати.

Як відомо, пасажирський літак, що летів до Мурманська, згорів під час аварійної посадки у московському аеропорту в Шереметьєво. Загинула загалом 41 особа, серед яких – член екіпажу літака. Вижили 37 людей.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення