Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент визначився зі складом української делегації у Мінському процесі

Президент визначився зі складом української делегації у Мінському процесі
196601 ПЕРЕГЛЯДІВ

Леонід Кучма призначений головою української делегації у Мінському процесі. Таке рішення озвучили у прес-службі очільника держави. Екс-президент України вже зустрівся з Володимиром Зеленським і обговорив основні питання, що стоятимуть перед новою тристоронньою контактною групою.

На сайті президента України повідомили повний склад оновленої тристоронньої контактної групи з питань мирного вирішення конфлікту на Донбасі. Головою комісії призначений колишній президент України Леонід Кучма.

Кучма вже має досвід роботи у контактній групі – він представляв Україну у цій організації протягом 2014 – 2018 років. Цей період видався досить продуктивним і вдалим у виконанні поставлених завдань: були зупинені повномасштабні бойові дії, більше 3 тисяч українських полонених отримали свободу, а також було розпочато відновлення інфраструктури, зруйнованої у результаті бойових дій.

Під час зустрічі Зеленський, Кучма та інші члени групи обговорили подальші кроки з регулювання ситуації у регіоні. Леонід Кучма зазначив, що найголовніше, на його думку – дотримання безпеки і уникнення великої кількості людських жертв. Одна з ініціатив колишнього президента України – досягти припинення бойових дій під час проведенні жнив влітку.

Крім Леоніда Кучми, у зустрічі з президентом взяли участь Олександр Данилюк, голова РНБО, Руслан Хомчак, який очолює Генштаб ЗСУ, представники уряду та Валерія Лутківська, голова «Українського інституту з прав людини».

Теги: Кучма,Зеленський, Мінський процес, група, Донбас

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення