Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні вперше помилувано клієнта пробації

В Україні вперше помилувано клієнта пробації
171407 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

17 липня 2019 року до Вижницького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області надійшов Наказ про виконання Указу Президента  України від 11.07.2019 р.  про помилування громадянина Л., який перебував на обліку у зазначеній установі.

З моменту створення Центру пробації, це перший випадок, коли  суб’єкта пробації звільнено від відбування покарання через помилування.

Чоловіка було засуджено у квітні 2017 року за ст. 121 ч.2 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження) до 2 років 8 місяців позбавлення волі. Під час відбування покарання засуджений Л., за висновком адміністрації Чернівецької установи виконання покарань (№33), продемонстрував позитивні зміни, які засвідчили процес його виправлення, що стало підставою для заміни (у липні 2018 року) основної невідбутої частини покарання більш м’яким – відбуванням виправних робіт, строком на один рік три місяці 24 дні з відрахуванням в дохід Держави 15% із суми заробітку.

У період наглядової пробації щодо засудженого здійснювався не лише нагляд, а й соціально-виховна робота, яка полягає у здійсненні заходів, що проводяться згідно з індивідуальним планом роботи із засудженим з урахуванням оцінки ризиків вчинення ним повторних кримінальних правопорушень та передбачає диференційований підхід під час надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги; сприяння працевлаштуванню; залучення до навчання; участь у виховних заходах та соціально корисній діяльності; проведення індивідуально-профілактичної роботи.

За інформацією працівників Вижницького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області чоловік  під час відбування покарання у виді виправних робіт, сумлінно ставився до своїх обов’язків та активно долучався до заходів соціально корисної діяльності.

Сьогодні громадянин Л. спільно з дружиною виховує трьох неповнолітніх дітей, має стабільну роботу, з боку сусідів характеризується як порядний громадянин, люблячий чоловік і турботливий батько.

 

 

Теги: пробація, зеленський,помилування,президент,виправні роботи,виправлення,позбавлення волі

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення