Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Володимир Зеленський закликає молодь Донбасу залишитись громадянами України

Володимир Зеленський закликає молодь Донбасу залишитись громадянами України
27240 ПЕРЕГЛЯДІВ

Глава держави Володимир Зеленський провів нараду, метою якої було мотивування молодих людей, які проживають на окупованих територій залишитися громадянами України.

«РФ цілеспрямовано видає власні паспорти жителям Донбасу, поки на сході тривають бойові дії», - наголосив Президент України.

Під час зустрічі Президента та представників Міністерства освіти й науки, а також Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, Міністерства внутрішніх справ, Державної міграційної служби та Служби безпеки України було прийнято рішення якомога більше заохочувати молодь Донбасу в сторону України.

Сприяти заохоченню абітурієнтів під час вступної кампанії та наданні паспорта громадянина України. Президент також зазначив, що ці дії мають заохотити молодь та сприяти подальшому бажанню залишитися на території Батьківщини

Теги: Президент України,Володимир Зеленський ,Міністерство освіти й науки,Молодь Донбасу

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення