Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У скільки мільйонів гривень українцям обходиться дача Президента

У скільки мільйонів гривень українцям обходиться дача Президента
16914 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зеленський прийняв рішення жити на дачі. Хоча , коли балотувався не мав такого наміру.

Володимир Ар’єв депутат партії «Європейська солідарність» повідомив на сторінці у Facebook, що на обслуговування будинку йде 3,5 млн гривень на рік. Також він засудив подружжя Зеленських , що при хороших статках вирішили переїхати до президентської резиденції, за бюджетні гроші.

На утримання будинку відпочинку "Конча-Заспа" минулого року було витрачено 3,4 млн грн, а у 2020 році на це виділено 3,4 млн грн. Утримання будинку забезпечується працівниками, які виконують певний ряд робіт.

Раніше журналісти розповідали, в яких умовах житиме президент Зеленський з родиною на дачі в Конча-Заспі. Одночасно на Банковій стверджують, що проживання президента на державній дачі обумовлено питаннями його безпеки.

Тому на думку українців , краще було , якби Зеленських мешкав за свої кошти , а не народу. Так , як нього є 5 квартир в Києві і він є доларовим мільйонером .

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Президент Зеленський
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео