Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Зеленський пропонує пом'якшити в’їзд в Україну для громадян Білорусі

Зеленський пропонує пом'якшити в’їзд в Україну для громадян Білорусі
14945 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Володимир Зеленський заявив, що варто прописати пом’якшені умови в’їзду в Україну для громадян Білорусі, оскільки у їхній країні “вкрай напружена внутрішньополітична ситуація”.

Про це він повідомив 25 серпня на нараді з представниками уряду.

За його словами, ця тема дуже делікатна і потрібно врахувати все.

“Як ми можемо заборонити в’їзд білорусам, особливо з огляду на вкрай напружену внутрішньополітичну ситуацію в них? Думаю, що треба розумно прописати полегшені умови в’їзду білорусів до нас. Це дуже делікатна тема – треба враховувати все”, – сказав президент.

Володимир Зеленський неодноразово повторював, що для України важливо залишатись в теплих стосунках з Білоруссю. Він засуджував кровопролиття в даній країні і закликав владу до мирного діалогу з протестувальниками. Президент України сказав , що на місці чинного президента Білоруссі провів би через місяць нові , чесні вибори.

Як відомо, раніше Україна хотіла посилити контроль на кордоні з Білоруссю. Але зараз на кордоні працює сім пунктів пропуску, щодня його перетинають 4-5 тисяч осіб.

Нагадаємо, що з 1 вересня в Україні будуть діяти нові правила поїздок до Білорусі.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,білоруський протест, Володимир Зеленський
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео